€stawki wiekowe

Oferta fizycznej pracy w Holandii przy załadunku towarów bez języka Best

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Best
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 września 2014 01:13

Aktualnie szukamy pracowników fizycznych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta w Best od zaraz na magazynie przy rozładunku i załadunku tirów. Zatrudnienie na minimum pół roku.

Stanowisko: Pomocnik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Best
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na ręcznym rozładunku i załadunku tirów. Pracownik będzie sortować paczki, przepakowywać je i skanować.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– doświadczenie przy rozładunku będzie atutem
– wymagamy posiadania prawa jazdy
– bardzo dobra sprawność fizyczna
– brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania ciężkiej fizycznej pracy
– chęć wyjazdu na okres 6 miesięcy
– zdrowy kręgosłup, kolana i ręce

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie zależne od wieku (5,70-9,27 euro/h brutto)
– możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
– oferujemy zatrudnienie na okres 6 miesięcy
– zapewniamy zakwaterowanie odpłatne 58-78 euro za tydzień
– ubezpieczenie w cenie 16,97 euro/tydz.
– dodatki za nocne (+50%) i popołudniowe zmiany (+35%)
– pracownicy, którzy przekroczyli w tygodniu limit 40 godzin otrzymują za następne przepracowane godziny plus 115%

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV na maila: aleksandra.zawadzka@pran.pl wpisując w tytuł wiadomości: PRACOWNIK ROZŁADUNKU- Best.

Źródło:

ID ogłoszenia: 2615423186488c86

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.