€do uzgodnienia

Oferta fizycznej pracy w Holandii od zaraz sortowanie bez języka Zwaagdijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zwaagdijk
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2016 22:40

Od zaraz poszukujemy pracowników fizycznych do sortowania owoców i warzyw. Praca w Holandii bez znajomości języka niderlandzkiego. Zatrudnienie w Zwaagdijk dla energicznych i pracowitych Polaków.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce zatrudnienia: Zwaagdijk, Holandia.

Stawka godzinowa: do indywidualnego uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • praca zmianowa, również w weekendy;
  • sortowanie owoców i warzyw;
  • obieranie, krojenie warzyw i owoców;
  • utrzymanie porządku na stanowisku;
  • wykonywanie zadań zleconych przez managera.

Oczekiwania:

  • mile widziane zaświadczenie o niekaralności;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • gotowość do wyjazdu od zaraz na pół roku;
  • duża sprawność manualna;
  • spostrzegawczość;
  • przestrzeganie przepisów BHP na zakładzie;
  • dokładne i sumienne wykonywanie poleceń.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie i ubezpieczenie;
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii;
  • codzienne dojazdy do pracy;
  • wynagrodzenie w formie tygodniowej;
  • premie i dodatki;
  • wsparcie polskiego rezydenta w sprawach urzędowych;
  • umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Dla kandydatów:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji w języku angielskim pod adres:

rzeszow@hobij.pl

W tytule wiadomości prosimy wpisać: „praca ZWD”.

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-sortowanie-owocow-i-warzyw-bez-jezyka-zwaagdijk/

ID ogłoszenia: 71556fbf72aaebb6