€10,61 - 16,78 euro za godzinę

Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka w sklepie od zaraz Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Amsterdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 lipca 2016 01:33

Supermarkety z okolic Amsterdamu od zaraz zatrudnią Polaków bez znajomości języka do wykładania towaru. Holandia praca fizyczna z zakwaterowaniem oraz zagwarantowaną pomocą polskiego managera.

Stanowisko: pracownik sklepu.

Lokalizacja zatrudnienia: Amsterdam, Holandia.

Wynagrodzenie: dla osób powyżej 23 lat od 10,61 euro/h do 16,78 euro/h na noce. Do stawki podstawowej należy doliczyć jeszcze 8% dodatku wakacyjnego.

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad wyglądem ekspozycji towarów;
  • uzupełnianie towarów na półkach sklepowych;
  • naklejanie cen na towary;
  • pomoc w utrzymaniu porządku na sklepie;
  • zatrudnienie odbywa się na zmiany;
  • pracę rozpoczyna tygodniowy staż, podczas którego nowa osoba jest szkolona.

Oczekiwania:

  • ważne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie prawo jazdy kat.B;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego;
  • umiejętność szybkiego liczenia w pamięci;
  • nastawienie na cel;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • motywacja do pracy, sumienność;
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat z możliwością wypracowania nadgodzin;
  • bardzo dobre zarobki;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie płatne w dobrych warunkach;
  • możliwość awansu dla najlepszych;
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • dobrą atmosferę w pracy.

Aplikacje:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania aplikacji poprzez link:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-fizyczna-od-zaraz-w-sklepie-bez-znajomosci-jezyka-amsterdam/

ID ogłoszenia: 8857976d7c02f2c

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Holandii bez języka w sklepie od zaraz Amsterdam”

  1. jestem zainteresowany oferta od ZARAZ .
    obecnie przebywam w Holandii
    0031644393952