DKKdo ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Danii w leśnictwie przy choinkach bez języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: 25.09.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:06

Poszukiwani pracownicy fizyczni bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Danii. Zatrudnienie w leśnictwie przy pielęgnacji choinek i ich przesadzaniu. Oferta ważna od 25 września do 20 grudnia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– pielęgnacja choinek
– zajmowanie się przesadzaniem drzewek i zbieraniem mchu
– ścinanie choinek i nakładanie na nich siatki za pomocą specjalnej maszyny
– układanie drzewek na paletach
– obsługiwanie ciągników

Wymagania:
– wysoka sprawność fizyczna
– osoba zdrowa, bez nałogów
– zatrudnienie dla mężczyzn w wieku od 20 do 55 lat
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim mile widziane
– posiadanie doświadczenia w pracach leśniczych będzie dodatkowym atutem
– punktualność, zaangażowanie, chęć do pracy
– możliwość wyjazdu już 22 września do 20 grudnia

Oferujemy:
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– zatrudnienie na okres 3 miesięcy
– szybkie przeszkolenie w pierwszych dniach
– pracę bez znajomości języka obcego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: rekrutacja@polandforest.dk

Źródło:

ID ogłoszenia: 51954144548e3ab0

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Danii w leśnictwie przy choinkach bez języka”

  1. DANIEL SCHULZ na 14 września 2014 @ 14:08

    Jestem zainteresowany ofertą mam 39 lat bez nałogów silny fizycznie prawo jazdy b. Mieszkam niedaleko Gryfina zachodniopomorskie gotowy jestem do wyjazdu

  2. Artur Rewers na 20 września 2014 @ 16:48

    Witam mam 34 lata prawo jazdy kat b silny fizycznie. Jestem Zainteresowany pracą na tym stanowisku.Mieszkam w Świdnicy.Mogę wyjechać zaraz.

  3. Jestem zainteresowany ofertą pracy – silny , młody , ambitny

    pozdrawiam

  4. jestem chetny na wyjazd730799820 35l

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.