DKKdo ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Danii w leśnictwie od zaraz bez znajomości języka duńskiego

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Przewidywany czas zatrudnienia: od września do grudnia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2014 01:36

Szkółka leśna zatrudni od zaraz pracownika fizycznego bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia do pracy w Danii. Ogłoszenie przy sadzeniu i pielęgnacji drzew owocowych i iglastych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownicy bez doświadczenia będą przesadzać drzewka i dbać o ich prawidłowy rozrost. Natomiast kandydaci z kwalifikacjami będą obsługiwać maszyny i wcinać drzewa.

Wymagania:
– język niemiecki bądź angielski w stopniu komunikatywnym w mowie jak i piśmie
– kandydaci posiadający doświadczenie powinni posiadać referencje od poprzedniego pracodawcy do wglądu
– osoba odpowiedzialna, zaangażowana w pracę
– bez nałogów
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zdobycie ciekawego doświadczenia
– prace na czas określony od września do grudnia
– podpisanie kontraktu na duńskich zasadach
– oferujemy zakwaterowanie odpłatne
– dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
– pomoc przy wypełnianiu wszystkich dokumentów potrzebnych do podjęcia danej pracy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV na adres: [ogłoszenie wygasło]

Źródło: wirtualnaskandynawia.pl

ID ogłoszenia: 78053f127d9e6963

ilość wszystkich wyświetleń: 3273, dzisiaj: 2

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Danii w leśnictwie od zaraz bez znajomości języka duńskiego”

  1. lesnictwo08 na 21 sierpnia 2014 @ 17:06

    witam jestem zainteresowany ta oferta mieszkam w danii posiadamCPR i zolta karte mam 43lata moj tel.+4552783843 pozdrawiam Marek