DKK120 DKK/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Danii przy przeprowadzkach Smørum bez języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Smørum
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 01:49

Szukamy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Danii przy przeprowadzkach oraz pracach budowlanych. Oferta z Smørum bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Dania, Smørum
Wynagrodzenie: 120 DKK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik będzie pomagać przy przeprowadzaniu firmy
– wykonywanie prac budowlanych

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– możliwość pozostania w Danii do 30 kwietnia
– dla osób zamieszkałych w okolicach zatrudnienia
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem
– dobre zdrowie
– siła fizyczna

Oferujemy:
– możliwość przedłużenia umowy
– dobre wynagrodzenie
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie
– dodatki wakacyjne + 12,5% do każdej godziny
– podjecie zaliczki (1000 DKK po 7 dniach pracy)
– wynagrodzenie wypłacamy co 2 tygodnie
– przyjazne środowisko pracy

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z dołączoną klauzulą o ochronie danych osobowych na maila: info@jobsupply.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_fizyczny_w_danii,ogloszenie,20150417133329.html

ID ogłoszenia: 7465536bf16ea9f6

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.