€13,38 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Belgii na budowie wyburzenia bez języka Walonia

  • Kraj: Belgia
  • Miasto: Walonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 września 2014 00:17

Dam fizyczna pracę w Belgii na budowie przy wyburzeniach/rozbiórkach domów. Oferta z Walonii dla pracownika budowlanego bez znajomości języka urzędowego. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Belgia, Walonia
Wynagrodzenie: 13,38 euro/h brutto

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na wyburzaniu/rozbiórce ścianek działowych, okien i podłóg. Wykonywane prace odbywają się przy użyciu młota pneumatycznego.

Wymagania:
– bardzo wysoka sprawność fizyczna
– preferowani mężczyźni
– posiadanie doświadczenia przy rozbiórkach jest wymagane
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej i na wysokości
– znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy

Oferujemy:
– zapewniamy bezpłatne miejsce zamieszkania
– pomoc przy wypełnianiu formalności administracyjnych
– konkurencyjne stawki godzinowe
– legalne zatrudnienie na umowę tymczasową

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: intemporis.450090@poczta.startpraca.pl

Źródło:

ID ogłoszenia: 8475414b32fa6870

4 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Belgii na budowie wyburzenia bez języka Walonia”

  1. Witam, jestem zainteresowany oferta posiadam doswiatczenie w ptacy mlotem pracowalem w norwegii (kucie skaly wiercenie pod dynamit)

  2. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Posiadam wymagane doświadczenie również we
    Francji i Niemczech. Wykonuję też remonty i wykończenia wnętrz. Mam samochód i prawo jazdy.

  3. jestem zainteresowany ta oferta posiadam doswiadczenie w pracach budowlanych
    prosze o kontakt na e-maila lub tel 880433281

  4. Witam jestem zainteresowany tą ofertą obecnie pracuje na podobnym stanowisku w Niemczech na duzych budowach 004915210179375

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.