£7,60-10,70 GBP/h

Oferta pracy w Anglii na magazynie od zaraz przy rozładunku Lichfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Lichfield
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość
  • Opublikowany: 10 grudnia 2014 18:06

Kierownik Tesco z Lichfield poszukuje kandydatów do fizycznej pracy w Anglii. Zatrudnienie na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz załadunku i rozładunku towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Lichfield
Wynagrodzenie: 7,60-10,70 GBP/h

Zadania:
Są to typowe prace magazynowe takie jak:
– prawidłowe przechowywanie towarów
– zajmowanie się komisjonowaniem
– przyjmowanie zamówień
– załadunek i rozładunek towarów z i na ciężarówki
– dbanie o prządek na magazynie
– itp.

Wymagania:
– dobre zdrowie i wytrzymałość fizyczna
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– tylko kandydaci odpowiedzialni, zaangażowani
– umiejętność pracy zespołowej
– osoba otwarta, pozytywnie nastawiona do ludzi i otoczenia

Oferujemy:
– oferujemy szkolenia
– zatrudnienie na pełny etat
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania w jak najlepszej cenie
– pracę zmianową od 6 do 14; od 14 do 22 oraz od 22 do 6 rano
– wynagrodzenie

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez wysłanie CV na maila: praca@financialsolution.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-anglii-na-magazynie-sieci-tesco-w-lichfield/

ID ogłoszenia: 642548864f3186ad

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Anglii na magazynie od zaraz przy rozładunku Lichfield”

  1. zgloszenie do pracy na 11 grudnia 2014 @ 12:00

    Witam, mam 33 lata wyjezdzam do angli 19.12.2014 bardzo odpowiadalaby ipraca na tym stanowisku, niestety nieposiadam znajomosci jezyka ale zamierzam sie uczuc jezyka angielskiego. Moje atuty, pracowity nie bedzie problemu z nadgodzinami, sumeinny, dobrze wykonuje swoje obowiazki, beznaglogow. Dyspozycyjny. Bardzo prosze o odpowiedz na email godawski@op.pl lub na telefon +48513009722 janusz

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.