£6,78 GBP/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków w pralni Londyn od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawy języka angielskiego
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 23:00

Dam pracę w Anglii dla pracownika fizycznego przy obsługiwaniu pralni. Zatrudnienie w Londynie dla 30 osób bez doświadczenia z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 6,78 GBP/h

Zadania:
– pranie ubrań klientów
– obsługiwanie pralek w tym ich czyszczenie
– prasowanie ubrań oraz wieszanie i zabezpieczanie prze pogięciem i zabrudzeniem
– prawidłowe oznaczanie ubrań gotowych do odbioru
– prowadzenie prac porządkowych po zakończonej zmianie

Wymagania:
– samodzielne wykonywanie zadań
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– dla osób bez alergii
– szybkość, zaradność, elastyczność
– chęć podjęcia pracy dwuzmianowej
– możliwość podjęcia pracy stałej
– znajomość języka angielskiego w stopniu min. podstawowym
– zamieszkanie na terenie Londynu
– posiadanie dokumentu tożsamości

Oferujemy:
– zatrudnienie dla 30 osób
– dobre warunki pracownicze
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– legalną pracę na stałe
– podpisanie umowy na angielskich zasadach
– dwie zmiany od 6h a druga od 14h

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania smsa zgłoszeniowego na numer: 07714247283 w treści należy wpisać: imię i nazwisko, miejsce zamieszkania oraz czy mają Państwo własny środek transportu.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23fff7/

ID ogłoszenia: 44155258a742b811

ilość wszystkich wyświetleń: 4782, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków w pralni Londyn od zaraz”

  1. naprawde jestem bardzo zainteresowany mam 28 lat … prosze o kontakt 158361044.pozdrawiam

  2. witam , jestem zainteresowany tą pracą na 2 zmiany na okres wakacyjny jeśli istnieje taka możliwość , jestem energiczny i pracowity ,miły i życzliwy , a także potrafie porozumieć się w języku angielskim , Prosze o kontakt, Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.