£210 GBP za tydzień

Oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków bez doświadczenia Durham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Durham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3-9 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 5 marca 2015 23:38

Oferujemy zatrudnienie z darmowym zakwaterowaniem w Durham dla pracowników fizycznych bez doświadczenia. Praca w Anglii w wesołym miasteczku polega na obsługiwaniu karuzel oraz ich montowaniu i demontażu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Durham
Wynagrodzenie: 210 GBP za tydzień
Długość umowy: od 3 do 9 miesięcy
Start: od zaraz

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na podróżowaniu wraz z wesołym miasteczkiem po różnych miastach i rozstawianiu sprzętu na placach. Pracownik będzie obsługiwać karuzele oraz je montować i rozkładać.

Wymagania:
– gotowość do wyjazdu za granice na minimum 3 miesiące maksymalnie na 9
– rozpoczęcie pracy od zaraz
– podstawy języka angielskiego
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– sumienność, pracowitość
– umiejętność porozumiewania się z grupą ludzi, współpracowania
– prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
– posiadanie dobrego zdrowia, siły fizycznej
– dodatkowe prawo jazdy na samochody ciężarowe będzie mile widziane
– szybkość przyswajania nowej wiedzy

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie blisko miejsca pracy
– przygotowanie pracownika do pełnienia wyznaczonych zadań
– pracę nawet na 9 miesięcy
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– legalną pracę od zaraz

Aplikacja:
Rejestrować należy się za pośrednictwem strony: http://www.imperial.org.pl/aplikacja-do-pracy-397-w-wesolym-miasteczku-w-anglii-jako-pracownik-fizyczny.php

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-fizyczna-w-durham-w-wesolym-miasteczku-bez-doswiadczenia/

ID ogłoszenia: 43054f7c271e1efd

1 odpowiedź na “Oferta fizycznej pracy w Anglii dla Polaków bez doświadczenia Durham”

  1. KRZYSZTOF DADURA na 2 kwietnia 2015 @ 11:52

    Dzień dobry jestem zainteresowany tą ofertą pracy, od dziesięciu lat mieszkam w UK. Proszę o odpowiedż.Pozdrawiam, Krzysztof Dadura

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.