£do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka sortowanie śmieci Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Birmingham
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2015 02:47

Dam od zaraz fizyczną pracę w Anglii dla par, grup bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie z Birmingham przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik segreguje odpady przy taśmie produkcyjnej
– wszystkie śmieci rozdzielane są na określony materiał z którego są zrobione

Wymagania:
– oferta kierowana jest do osób z dobrą kondycją fizyczną
– zmotywowanie do ciężkiej pracy
– chęć podjęcia zatrudnienia za granicą
– przyjazne nastawienie
– umiejętność współpracowania z ludźmi
– dobre zdrowie
– punktualne stawianie się w pracy
– zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:
– zatrudniamy również pary i grupy
– legalną pracę na pół roku
– darmowe miejsce do zamieszkania
– w pierwszych dniach zapewniamy szkolenia
– sprawdzonym pracownikom zapewniamy stałą umowę

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie zgłoszenia na maila: uk-employment@europe.com z tematem: „Sortowanie odpadów – Birmingham 2015/2016”.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-grup-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-smieci-w-birmingham-2015-2016/

ID ogłoszenia: 58156410ce0d1213

5 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka sortowanie śmieci Birmingham”

  1. komorek Maciej na 18 listopada 2015 @ 20:54

    Witam serdecznie
    Jestem 29 latkiem w Polsce pracuje od 2 lat przy recyklingu tworzyw sztucznych, dlatego bardzo jestem zainteresowany państwa oferta pracy.jestem pracowity Lubie pracować w zespole z ludźmi,Którzy potrafią dać wszystko z siebie.. Potrawie nauczyć się wszystkiego w małym odstępie czasu.bardzo proszę o kontakt na nr 570297818 za rozpatrzenie mojej prośby z góry bardzo dziękuję

    Z poważaniem Komórek Maciej

  2. Witam jestem zainteresowany praca mam 20lat jestem zdrowy bez nałogów numer telefonu 690-495-927.Artur
    Pozdrawiam

  3. Witam mam 25l jestem zainteresowany pracą moj nr 690565777

  4. sortowanie smieci na 28 lutego 2016 @ 23:16

    Szukam piracy birmingham

  5. Szukam pracy mam 35 lat i nie znam za DOBRZE angielskiego

Zostaw odpowiedź do Daniel