$7,20 GBP za godz. brutto

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka przy sortowaniu odpadów Llanelli

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Llanelli
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 01:52

Zatrudnimy od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Anglii przy sortowaniu odpadów. Oferta z Llanelli przy recyklingu bez znajomości języka angielskiego. Od kandydatów oczekujemy posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Llanelli
Wynagrodzenie: 7,20 GBP za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy sortowanie śmieci przy taśmie produkcyjnej zgodnie z ustaloną kategorią.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, spostrzegawczość
– sprawne dłonie
– wytrzymałość fizyczna
– chęć do podjęcia pracy za granicą
– wjazd od zaraz
– osoba komunikatywna
– przyjazd samochodem będzie atutem
– gotowość do pracy w grupie ludzi

Oferujemy:
– legalną pracę na angielskich zasadach
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracownikom zapewniamy godziwe warunki
– na miejscu pomoc polskiego rezydenta
– wsparcie w pierwszych dniach
– w tygodniu zapewnimy ilość pracy do 48 godzin

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: daniel.tomczak@csarecruitment.eu bądź csarecruitment.pl@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-anglii-przy-sortowaniu-odpadow-llanelli/

ID ogłoszenia: 63554ceb1a3295ed

9 komentarzy na “Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka przy sortowaniu odpadów Llanelli”

  1. witam jestem zainteresowany oferta pracy.moje doswiadczenie to praca na lini produkcyjnej 2lata.tel.516-938-963

  2. WITAM jestem zainteresowany ofertą . Spełniam wszystkie warunki . proszę o kontakt . Tel .515-478-241 . Pozdrawiam .

  3. Witam mam 44 lata i jestem zainteresowany ofertą pracy 1 rok pracowałem na taśmie w tłoczni a 18 lat jako malarz szpachlarz nie obawiam się ciężkiej czy stojącej pracy proszę o kontakt mailowy lub tel +48739402228

  4. Witam, jestem z kolegą bardzo zainteresowany Państwa ofertą pracy. Możemy podjąć się pracy od zaraz. Tel. 887 052 534. Pozdrawiamy.

  5. Andrzmail na 9 lutego 2015 @ 11:48

    Witam, mam 27lat jestem zainteresowany ofertą. Pracowałem na budowie więc ciężka praca i dokładność w wykonywaniu zadań ,nie jest mi obca. Jestem gotowy do wyjazdu od zaraz. Proszę o kontakt tel 783-167-515 lub na email.

  6. Witam
    Jestem zainteresowany oferta pracy mój tel. 664 170 904 posiadam doświadczenie, samochód osobowy

  7. tomasz marczak na 19 lutego 2015 @ 14:19

    witam jestem za interesotany ta oferta pracy prasze o katakt797946826

  8. Witam, jestem zainteresowana tą oferta wraz z moim chłopakiem.
    Mamy doświadczenie w pracy fizycznej, jesteśmy solidni, bez nałogów, dokładni,wytrwali. Będziemy dyspozycyjni od czerwca.
    Proszę o kontakt
    Email: pracaa1@vp.pl
    Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego zgłoszenia.

  9. Hej jestem za interesowany ta oferta pracy tel 519690010

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.