£9,20 GBP/h

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez języka od zaraz Bristol na myjni samochodowej

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Bristol
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące okres próbny, później praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 22:03

Fizyczna praca w Anglii na myjni samochodowej. Zatrudnienie od zaraz, bez znajomości języka w Bristolu. Zakwaterowanie płatne jest zorganizowane przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik myjni samochodowej.

Lokalizacja: Bristol, UK.

Stawka godzinowa: 9,20 GBP/h.

Wakaty: 2.

Zadania na stanowisku:

  • mycie karoserii za pomocą myjki ciśnieniowej albo parowej oraz glinkowanie;
  • kompleksowe sprzątanie w środku pojazdu;
  • czernienie opon;
  • zabezpieczanie listew;
  • zakładanie tzw. “niewidzialnej wycieraczki”;
  • woskowanie samochodów różnymi preparatami – woski twarde, powłoki teflonowe oraz ceramiczne.

Wymagania wobec kandydatów:

  • motywacja do rozwoju i chęć do pracy;
  • gotowość do podjęcia stałego zatrudnienia w UK;
  • niekaralność poparta zaświadczeniem;
  • czynne prawo jazdy kat.B;
  • przyjazne podejście;
  • kultura osobista;
  • odpowiedzialność;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • dobre zarobki oraz podwyżkę po przepracowaniu 3 miesięcy;
  • docelowo stałe zatrudnienie;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP tygodniowo, niedaleko miejsca pracy;
  • warunki socjalne na dobrym poziomie;
  • wsparcie we wszelkich formalnościach niezbędnych do zatrudnienia.

Aplikacje:
CV, najlepiej po angielsku, prosimy wysyłać pod adres:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem w tytule: Myjnia Bristol 10/2018.

W aplikacji musi znaleźć się klauzula dotycząca przetwarzania danych do celów rekrutacji.

Źródło:

ID ogłoszenia: 1395bb6565e1536e