£do ustalenia

Oferta fizycznej pracy w Anglii bez doświadczenia przy recyklingu Worcester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Worcester
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2015 22:04

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych bez doświadczenia do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Worcester przy sortowaniu śmieci na taśmie produkcyjnej. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Anglia, Worcester, Norton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– segregacja śmieci
– dzielenie odpadów według kategorii
– wykonywanie zadań zlecanych przez przełożonego

Wymagania:
– szybkość, zręczność
– dobry wzrok
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie podstawowym
– zatrudniamy osoby zamieszkałe w UK
– gotowość do pracowania po godzinach
– chęć pracy od 16 do 22 godziny

Oferujemy:
– wolne niedziele
– soboty pracujące dla osób chętnych
– zatrudnienie w dni robocze
– stawka minimalna przez pierwsze 13 tygodni po tym okresie zapewniamy podwyżkę
– stałe zatrudnienie po okresie próbnym
– oferujemy również możliwość przejścia na zmianę dzienną

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się poprzez maila: adrian.kaminski@backupstaff.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-fizyczna-prace-w-anglii-sortowanie-smieci-bez-doswiadczenia-worcester/

ID ogłoszenia: 990553d3aa7756d5

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.