SEKdo ustalenia

Od zaraz Szwecja praca fizyczna w Sztokholmie bez języka przy recyklingu

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 października 2015 16:07

Pilnie poszukiwani pracownicy fizyczni przy sortowania odpadów na linii produkcyjnej. Praca w Szwecji, Sztokholm bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 016/10/Szwecja

Zadania:
Jest to praca fizyczna polegająca na sortowaniu odpadów. Zadania wykonywane są ręcznie przy taśmie.

Wymagania:
– siła fizyczna
– dobre zdrowie
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– dostosowanie się do nowych warunków pracy
– przestrzeganie zasad BHP
– odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie
– należy szybko wykonywać zadania
– spostrzegawczość
– osoba żywotna

Oferujemy:
– pomagamy zorganizować transport z Polski do Szwecji
– pomoc w pierwszych dniach
– płatne miejsce do spania
– legalną pracę od zaraz
– 3 miesięczny okres próbny z opcją przedłużenia
– dobre wynagrodzenie
– podniesienie swoich kwalifikacji
– strój do pracy jest zapewniony

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania aplikacji na adres mailowy: scandiworkers@email.com z tematem: 016/10/Szwecja
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzani danych.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/praca-szwecja-przy-recyklingu-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-sztokholm/

ID ogłoszenia: 546560d3700b0edc

7 komentarzy na “Od zaraz Szwecja praca fizyczna w Sztokholmie bez języka przy recyklingu”

  1. Zainteresowany na 5 października 2015 @ 19:42

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą. Jestem 38-letnim mężczyzną posiadającym doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz znam trochę język szwedzki. Proszę o kontakt

  2. Joanna i Krzysztof na 6 października 2015 @ 15:49

    Jesteśmy pracowita para poszukujaca pracy jestesmy dyspozycyjni pracowici możemy zacząć pracę od zaraz możemy pracować po 12godz
    Proszę o kontakt +48501933587

  3. Dzień dobry mam na imię Marcin lat 37.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy na wyżej wymienione stanowisko pracy.
    Posiadam doświadczenie gdyż już pracowałem przy taśmie ( pet, szkło , makulatura , zmieszane ) posiadam wszystkie niezbędne szczepienia , oraz aktualną książeczkę sanitarno epidemiologiczną .
    Jestem w stanie podjąć u państwa pracę od zaraz.
    Mam również podstawowy kurs języka niemieckiego ( 1A ) jak i również podstawowy kurs języka angielskiego.
    Jestem osobą zdyscyplinowaną bez nałogów , potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie .
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e mail kruk-1978-1978@o2.pl

  4. Paulina i Marek na 12 października 2015 @ 19:45

    Witam. jesteśmy pracowitą parąi jesteśmy zainteresowani prać nawet od zaraz. prosimy o kontak 782815191 lub 573035088

  5. Witam
    Jestm zainteresowany powyzsza oferta.Mam na imie mariusz i mam 29 lat
    obecnie przebywam w sztokholmie wiec moglbym zaczac prace od zaraz
    prosze o kontakt pomariusz@interia.eu tel.0046705832606 pozdrawiam

  6. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany pracą w państwa firmie. Mieszkam w Sztokholmie, posiadam personnummer. Proszę o kontakt telefoniczny; 0762893320 lub e-mail: piotrkorona@op.pl

    Pozdrawiam
    Piotrek

  7. Witam!mam na imię Mateusz, chętnie podejmę pracę na tym stanowisku, jestem silny, zdrowy, mobilny i nie boję się pracy, jestem bez nałogów mam 23 lata, posiadam książeczkę sanitarna oraz badania lekarskie sanepidu, jestem sumienny uczciwy, dbam o higienę, Posiadam również kurs szkolenia pracowników bhp.proszę o kontakt.