SEK126,20/h brutto

Od zaraz dla par Szwecja praca bez znajomości języka przy pakowaniu ryb Kalmar

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Kalmar
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 00:52

Oferujemy pracę w Szwecji na produkcji rybnej dla osób bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w Kalmar przy pakowaniu ryb z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik na produkcji, pakowacz

Miejsce: Kalmar, Szwecja

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 126,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w przetwórni rybnej przy pakowaniu wędzonego łososia na tackach zgodnie z zadeklarowaną wagą
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługą maszyn na produkcji

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia oraz znajomość języka angielskiego
  • szybkie uczenie się
  • samodyscyplina
  • możliwość wyjazdu do Szwecji od zaraz
  • wysoki poziom kultury osobistej oraz schludność

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie, dla par wspólne lokum
  • pracę na stabilnych warunkach od zaraz
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • ubrania robocze i środki ochronne

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do przesyłania zgłoszeń z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Szwecja praca w przetwórni rybnej, Kalmar 2017”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-szwecji-bez-jezyka-pakowanie-na-produkcji-rybnej-od-zaraz-w-kalmar/

ID ogłoszenia: 8395a0424b18e56b

1 odpowiedź na “Od zaraz dla par Szwecja praca bez znajomości języka przy pakowaniu ryb Kalmar”

  1. Witam . Czy jest możliwość do przyjazdu do pracy w 2 osoby ? Prosze o odpowiedź . Zostawiam numer -785581736