SEK134,80/h

Od zaraz Szwecja praca bez znajomości języka pakowanie mrożonek w Lund

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Lund
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 22:12

Fabryka z Lund od zaraz zatrudni Polaków przy pakowaniu mrożonek. Praca w Szwecji bez znajomości języka, doświadczenie również nie jest wymagane. Poszukiwane osoby dyspozycyjne na 6 miesięcy.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Szwecja, Lund.

Wynagrodzenie: 134,80 SEK/h.

Start: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • praca jest wykonywana w chłodni, przy taśmie poruszającej się w szybki sposób;
  • pakowanie mrożonek – owoce, warzywa, ryby, dania gotowe;
  • kontrola jakości;
  • obsługa urządzeń produkcyjnych;
  • kierownik może zlecać też inne obowiązki.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność szybkiej nauki;
  • możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy;
  • zaletą będzie doświadczenie, ale nie jest wymagane;
  • predyspozycje do pracy w chłodni, szczególnie dobre zdrowie;
  • sumienne podejście do zleconych obowiązków.

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie dla pracowników oraz odprowadzanie składek;
  • umowę o pracę na szwedzkich warunkach;
  • zakwaterowanie płatne 3000 SEK;
  • zatrudnienie na pół roku;
  • dokładne wprowadzenie w obowiązki;
  • dobre zarobki.

Aplikacja:
CV z aktualnymi danymi kontaktowymi i LM prosimy wysyłać pod adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Pakowanie mrożonek od października 2018”.

Aby podpisać umowę, należy stawić się w biurze w Gdyni – nie zwracamy kosztów podróży.

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-szwecji-bez-jezyka-przy-pakowaniu-mrozonek-od-zaraz-lund/

ID ogłoszenia: 1445bb6635897c14