€na akord

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki bez języka Bottrop

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bottrop
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: miesiąc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 01:53

Pilnie poszukujemy pracowników fizycznych do zbioru borówki amerykańskiej. Niemcy praca od zaraz na plantacji w Bottrop dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Lokalizacja: Bottrop

Zarobki: wynagrodzenie na akord, za zebrany kilogram plantator płaci 2,40 euro

Liczba wakatów: 15

Obowiązki:

  • Zadaniem pracownika będzie zbieranie ręczne borówek amerykańskich.
  • Obowiązkiem będzie sortowanie owoców oraz pakowanie w pudełeczka.

Oczekiwania:

  • każdy kandydat powinien posiadać własną odzież ochronną- koniecznie nieprzemakalną
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • osoby z doświadczeniem będą mile widziane
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie swojego samochodu
  • poszukiwane osoby muszą być sumienne, pracowite i posiadać dobrą sprawność fizyczną

Oferta:

  • zatrudnienie na ok 3-4 tygodnie
  • legalne i przejrzyste warunki pracy
  • zarobki wypłacane w formie dniówek
  • pracodawca oferuje bezpłatną opcję zakwaterowania w domkach kempingowych

Aplikacja:
Prosimy wysyłać zgłoszenia z CV w wiadomości zatytułowanej: Nr. ref.: pa/043/14
na adres: polnische-arbeiter@clerk.com

w treści prosimy o dodanie klauzuli o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-borowki-praca-niemcy-oferty-sezonowe-od-zaraz-bez-jezyka-bottrop/

ID ogłoszenia: 58153e0079d810e5

5 komentarzy na “Od zaraz sezonowa praca w Niemczech przy zbiorach borówki bez języka Bottrop”

  1. Witam
    Ja i moja koleżanka chętne do podjęcia pracy przy zbiorach borówki .proszę o kontakt 531-858-532
    pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany z żoną i paroma znajomymi Państwa ofertą proszę o kontakt 605149804

  3. witam jestem zainteresowana podjęciem pracy
    mój numer 782 650 358

  4. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy dla 2-3 osób proszę o kontakt 723411403.
    Dziękuję pozdrawiam.

  5. witam jestem zainteresowana podjęciem pracy
    jusrtnakakol@interia.pl