£od 9,50 netto/h lub na akord

Od zaraz sezonowa praca Anglia bez znajomości języka przy zbiorach malin w Stockport

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Stockport
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: połowa października
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 września 2022 19:38

Propozycja podjęcia od zaraz sezonowej pracy w Anglii na plantacji. Zatrudnienie w Stockport bez znajomości języka przy zbiorach owoców malin. Zakwaterowanie darmowe organizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Stockport.

Wynagrodzenie: od 9,50 GBP netto na godz. albo na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie zbieranie malin do połowy października, a potem śliwek i jabłek nawet do końca miesiąca.

Wymagania:

  • mile widziane zgłoszenia od osób, które już są w UK;
  • dostępność od zaraz;
  • posiadanie doświadczenia przy zbiorach;
  • brak uzależnień;
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie w domkach typu holenderskiego – 4 osoby na domek;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • wodę pitną w nieograniczonych ilościach dla wszystkich, którzy pracują na polu albo w sadzie;
  • możliwe również zatrudnienie dla par i grup ze wspólnym zakwaterowaniem w jednym domku.

Aplikacja:

Zgłoszenia w języku angielskim prosimy wysyłać na adres e-mail: stockport@gazeta.pl

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-sezonowa-praca-w-anglii-od-zaraz-zbiory-maliny-jesiennej-w-stockport/

ID ogłoszenia: 7406310ebe798749