SEKdo uzgodnienia

Od zaraz praca w Szwecji na budowie płytkarz-glazurnik bez języka, Töckfors

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Töckfors
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2019 20:20

Oferta interesującej pracy w Szwecji w Töckfors na budowie, jako płytkarz-glazurnik. Ogłoszenie aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Do tego pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatnie.

Stanowisko: pracownik na budowie, jako płytkarz/glazurnik.

Lokalizacja: Töckfors.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac zgodnie ze swoim stanowiskiem, czyli kładzenie płytek, glazury.

Wymagania:

  • udokumentowane doświadczenie w kładzeniu płytek oraz glazury;
  • konieczne są do wglądu zdjęcia albo referencje z wcześnie wykonanych prac;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • dokładność.

Oferujemy:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz;
  • legalne zatrudnienie w szwedzkiej firmie Probad AB;
  • najpierw jest się na kontrakcie próbnym, a potem jest możliwość przejścia na stałe;
  • bardzo dobre warunki emerytalne i ubezpieczenie;
  • możliwość pracy w nadgodzinach płatnych 50% lub 100% ekstra do szwedzkiej stawki;
  • wsparcie w załatwieniu formalności oraz pozwoleń;
  • dostęp do siłowni (wraz z dopłatą do niej), a także do darmowej kawy i owoców;
  • istnieje możliwość zjazdów do Polski;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu;
  • nowe narzędzia i pomieszczenia socjalne.

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę:

www.pracuj.pl/praca/plytkarz-glazurnik-töckfors,oferta,6572717

ID ogłoszenia: 9395c5097339dafc

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.