NOKdo uzgodnienia

Od zaraz praca w Norwegii na produkcji opakowań fabryka w Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Opublikowany: 15 marca 2016 18:19

Fabryka artykułów biurowych ze Stavanger poszukuje pracowników na produkcję opakowań od zaraz. Aktualna praca w Norwegii dla Polaków, z wysokim wynagrodzeniem oraz możliwością rozwoju. Oferta skierowana jest do osób mieszkających w podanej lokalizacji lub okolicy.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Stavanger.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za prace przy produkcji opakowań kartonowych. Do jej obowiązków będzie należała kontrola jakości, klejenie, składanie oraz gięcie kartonów. Możliwa praca przy obsłudze prostych maszyn produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy na zmiany;
  • zamieszkanie w Stavanger;
  • komunikatywna znajomość języka norweskiego w mowie i piśmie;
  • dokładność, szczegółowość;
  • odpowiedzialne podejście do obowiązków.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę;
  • zatrudnienie w wymiarze 3/4 etatu;
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia;
  • dokładne szkolenie pracownicze
  • ubezpieczenia i składki;
  • przyjazny, międzynarodowy zespół.

Aplikacje:
CV w języku norweskim prosimy wysyłać pod adres:

ledig.stilling@norengros.no

Prosimy wpisać w tytule: „Produksjonsassistent”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane przez nas aplikacje.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-produkcji-opakowan-w-fabryce-stavanger/

ID ogłoszenia: 2356e82c4f93595

ilość wszystkich wyświetleń: 1225, dzisiaj: 2