NOK155/h brutto

Od zaraz praca w Norwegii 2018 na produkcji czekolady bez znajomości języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 września 2018 00:03

Zatrudnimy w fabryce z Oslo 2 kandydatów bez znajomości języka. Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii 2018 dostępna od zaraz na produkcji i przy pakowaniu czekolady.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 155 NOK za godzinę brutto

Liczba miejsc: 2

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu masy, odmierzaniu składników kontrolowaniu jakości oraz pakowaniu
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się obsługiwaniem, myciem i konserwacją urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • otwartość i elastyczność
  • szybkie uczenie się
  • zaradność
  • posiadanie doświadczenia
  • pracowitość i zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego lub norweskiego umożliwiająca komunikację

Oferujemy:

  • wsparcie w załatwianiu spraw formalnych
  • opiekę polskiego rezydenta
  • zarobki wypłacane w terminie
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym
  • zamieszkanie w cenie 4000 NOK za miesiąc
  • szansę na stałe zatrudnienie z własnym zakwaterowaniem

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o wysyłanie zgłoszeń wraz z CV w języku angielskim lub norweskim na adres e-mail:

ArbeidNyheter@consultant.com z dopiskiem „produksjonsarbeider/009/18”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-2018-na-produkcji-czekolady-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 4535b887d8b3bde2