€do ustalenia

Od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu biur Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: miesiąc
  • Opublikowany: 22 kwietnia 2015 01:46

Firma sprzątająca z Monachium poszukuje od zaraz osób przy sprzątania biur. Praca w Niemczech dla grup bez doświadczenia. Od kandydatów wymagamy znajomości podstaw języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
– prowadzenie prac porządkowych w biurowcach
– sprzątanie biurek
– opróżnianie koszy
– mycie toalet
– sprzątanie sal konferencyjnych i korytarzy
– itp.

Wymagania:
– doświadczenie przy sprzątaniu będzie atutem
– dokładność, systematyczność, zaangażowanie
– dla osób niekaranych (należy posiadać aktualny dokument potwierdzający ten stan)
– przyjazne usposobienie
– gotowość do pracy w godzinach od 12 do 20
– umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim na poziomie podstawowym

Oferujemy:
– dwa dni wolne w tygodniu
– pracę na miesiąc czasu z możliwością przedłużenia (zależy od pracodawcy)
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– miejsce do zamieszkania
– dobre warunki pracownicze
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferujemy ubezpieczenie
– zapewniamy odprowadzanie składek
– na miejscu pomoc polskojęzycznego koordynatora zmiany

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV (po polsku i niemiecku) ze zdjęciem na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Sprzątanie biurowców w Monachium. Imię, nazwisko”. W zgłoszeniu należy umieścić informacje o doświadczeniu czy poziomie znajomości języka niemieckiego.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-biur-podstawowa-znajomosc-jezyka/

ID ogłoszenia: 395536d4a9877b4

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.