€2000 brutto

Od zaraz praca w Niemczech na magazynie z napojami bez znajomości języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2019 15:43

Do aktualnej od zaraz pracy w Niemczech potrzebne osoby na magazynie z napojami. Ogłoszenie bez znajomości języka z Essen. Zakwaterowanie na miejscu zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie, jako komisjoner;
  • zadaniem będzie zbieranie towarów, dbanie o czystość w miejscu pracy, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, rozładowywanie dostaw itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zaangażowane, odpowiedzialne i sumienne wykonywanie swoich zadań;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć wyrobienia nadgodzin;
  • umiejętność pracownia w grupie.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe;
  • opiekę polskiego koordynatora na miejscu;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie odpłatne;
  • dofinansowanie do obiadów w barze pracowniczym.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/05/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-z-napojami-essen/

ID ogłoszenia: 7575ce3d10ec9501

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.