€1850-2650/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja kosmetyków 2019 Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz - styczeń 2019
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 grudnia 2018 20:57

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji kosmetyków naturalnych. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Dortmundu bez znajomości języka dla osób pracowitych, sumiennych i pozytywnie nastawionych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy.

Wynagrodzenie: 1850-2650 EUR brutto miesięcznie.

Wolne miejsca: 4.

Zakres obowiązków:

  • na początku wykładanie pustych opakowań na taśmę do napełnienia;
  • z biegiem czasu pracownik będzie delegowany do innych, trudniejszych zadań;
  • pilnowanie porządku.

Wymagania wobec kandydatów:

  • motywacja do pracy;
  • pracowitość i sumienność;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • bardzo dobra organizacja czasu;
  • predyspozycje do wykonywania pracy powtarzalnej.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w Niemczech na pół roku;
  • start w styczniu 2019;
  • dobre warunki pracy;
  • pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie – miejsce w pokoju 2-osobowym 150 EUR lub 250 EUR za pokój jednoosobowy;
  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • przyjazny i pomocny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji. W aplikacji prosimy podać możliwy termin dyspozycyjności.

nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w temacie wiadomości: pkos/a4/12/18.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-2019-na-produkcji-kosmetykow-bez-jezyka-dortmund/

ID ogłoszenia: 185c0eb843c0eaa

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.