€13-16 EUR/h brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Kolonia magazyn drogeryjny

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 października 2018 22:06

Oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie drogeryjnym z Kolonii. Poszukiwani Polacy, również bez znajomości języka oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Zapewniamy dobre zarobki.

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy.

Stanowisko: magazynier.

Zarobki: 13-16 EUR/h do indywidualnego ustalenia.

Wakaty: 4.

Start zatrudnienia: od zaraz.

Opis stanowiska:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera i wózka paletowego;
  • inne, konieczne prace np. pakowanie, etykietowanie, przygotowanie zamówienia do wysyłki;
  • przełożony może zlecać też inne zadania.

Oczekiwania:

  • samodzielność w działaniu;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • możliwość rozpoczęcia od zaraz;
  • punktualność;
  • motywacja do pracy;
  • zdolność do działania w zespole;
  • miłe usposobienie i bezkonfliktowość;
  • chęć do nadgodzin.

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze;
  • dofinansowanie wyżywienia w kantynie pracowniczej;
  • umowę na niemieckich zasadach;
  • pomoc polskiego koordynatora w formalnościach;
  • zakwaterowanie płatne 250 euro miesięcznie za pokój;
  • wstępne przeszkolenie;
  • energiczny i przyjazny zespół.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim, pod adres:

dringende-arbeit@europe.com

W temacie należy wpisać: magazyn drogeryjny, Hamburg 10/18.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-drogeryjnym-koln/

ID ogłoszenia: 6835bb65d4530dde