€10,20 euro za godzinę brutto

Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Berlin produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 czerwca 2016 11:29

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka. Fabryka spożywcza z Berlina posiada wakaty na produkcji dań gotowych od zaraz. Zapewniamy dobre wynagrodzenie oraz możliwość zakwaterowania płatnego.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Stawka godzinowa: 10,20 euro za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • pomoc w przygotowywaniu dań włoskich takich jak makaron, pizza, lasagne itp.;
  • dostarczanie składników potraw na taśmę;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • przygotowanie składników do produkcji;
  • inne zadania zlecone przez managera np. pakowanie.

Oczekiwania:

  • zaletą będzie ukończona szkoła gastronomiczna lub doświadczenie;
  • odpowiedzialność;
  • umiejętność samodzielnej pracy;
  • możliwość i chęć rozpoczęcia od zaraz;
  • predyspozycje do pracy w szybkim tempie;
  • dobry stan zdrowia;
  • umiejętność dostosowania się do przepisów obowiązujących w zakładzie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w strukturach firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • terminowe wypłaty pensji;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro w dobrych warunkach;
  • wsparcie polskiego koordynatora.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z podaniem numeru referencyjnego w tytule wiadomości.

dringende@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-berlin/

ID ogłoszenia: 7435774dc37ef18a

2 komentarze na “Od zaraz praca w Niemczech bez znajomości języka Berlin produkcja dań gotowych”

  1. dringende@europe.com na 6 lipca 2016 @ 12:48

    Witam jestem zainteresowany ofertą posiadam własny samochód bez nałogów numer telefonu 668349434.

  2. Witam. Jestem zianteresiwana wraz z chłopakiem praca. Mamy doświadczenie na produkcji. Prosze o kontakt 792491303