€stawki wiekowe

Od zaraz praca w Holandii na magazynie przy zamówieniach bez języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 czerwca 2014 01:07

Magazyn z Utrecht szuka osób bez znajomości języka holenderskiego do fizycznej pracy w Holandii. Oferta aktualna od zaraz przy zbieraniu zamówień oraz załadunku i roładunku towaru. Zatrudnienie na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Holandia, Utrecht
Wynagrodzenie: stawki wiekowe

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na magazynie przy załadunku i rozładunku towaru. Pracownik będzie również zajmować się zbieraniem zamówień.

Wymagania:
– możliwość wyjazdu do prac za granicę od zaraz
– język angielski komunikatywny
– osoba z numerem SOFI mile widziana
– dobre zdrowie
– wysoka sprawność fizyczna
– posiadanie butów roboczych

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz na okres 6 miesięcy
– stawki wiekowe od 4,72 do 9 euro/h
– zapewniamy miejsce noclegowe w cenie zależnej od wieku (58-78 euro/tydz.)
– dla chętnych możliwość wykupienia ubezpieczenia w cenie 16,97 euro za tydzień
-pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą poufności na adres: aleksandra.zawadzka@pran.pl w tytule wpisując: Magazyn od zaraz.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-ze-znaj-j-angielskiego-od-zaraz-id227304.html

ID ogłoszenia: 72653a750dfca594

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.