€1200 EURO

Od zaraz praca w Austrii jako pokojówka – sprzątanie w pensjonacie, Kaprun

  • Kraj: Austria
  • Miasto: KAPRUN
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.12.2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: SEZONOWO
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: NIE
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 00:50

Do podjęcia możliwa od zaraz legalna praca w Austrii przy sprzątaniu w pensjonacie z Kaprun na stanowisku pokojówki. Zatrudnienie sezonowe z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Zakres obowiązków:

– serwowanie/podawanie posiłków do stołu,
– sprzątanie, utrzymywanie w czystości pomieszczeń znajdujących się w Pensjonacie
– pranie, prasowanie,
– zmywanie po sniadaniu i kolacji
– pomoc w kuchni
– sporządzanie listy niezbędnych produktów potrzebnych do zaopatrzenia pokoi i łazienek,
– zgłaszanie wszystkich usterek, ewentualnych uszkodzeń w pokojach

Wymagania:

– doświadczenie w pracy poparte referencjami bądź udokumentowane,
– wyjazd za granice, Kaprun-Austria
– bardzo dobry stan zdrowia,
– dobra organizacja pracy, rzetelność, sumienność, uczciwość,
– samodzielność w organizacji swojej pracy, czystość, schludność w wyglądzie,

Oferujemy:
Zamieszkanie i wyzywienie
– Miesieczna wyplata
– umowę o pracę,
– Rodzinna atmosfera
– Jezyk niemiecki nie potrzebny,

kontakt przez meila info@kaprun-pension.com , telefon: 0043 676 404 5773

ID ogłoszenia: 10005a33d6d684b54

ilość wszystkich wyświetleń: 240, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Pinzgauerhof
  • Zarejestrowany od: 15 grudnia 2017

Inne przedmioty dodane przez Pinzgauerhof

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Pinzgauerhof »