€10/h brutto

Od zaraz praca w Anglii przy wykończeniach na budowie Buckinghamshire

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Buckinghamshire
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość angielskiego
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 20:10

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Anglii dla budowlańców możliwe od zaraz. Poszukiwane osoby do zatrudnienia na budowie w Buckinghamshire przy montażu drzwi i okien z zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miasto: Buckinghamshire, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 10 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca polega na wykonywaniu prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych
  • zadaniem pracownika będzie m.in. malowanie, tynkowanie, montaż drzwi i okien, układanie podłóg oraz zakładanie instalacji wodnokanalizacyjnej

Wymagania:

  • możliwość pracy od zaraz
  • posiadanie minimum 4-letniego doświadczenia budowlanego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • precyzja i dokładność

Oferujemy:

  • zagwarantowaną pracę na okres co najmniej 6 miesięcy
  • zatrudnienie na podstawie umowy bezpośrednio z pracodawcą
  • zakwaterowanie na miejscu zapewnione odpłatnie
  • konkurencyjne zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania zgłoszeń wraz z CV na adres e-mail: sebastian@cestaffing.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-praca-w-anglii-na-budowie-dla-polakow-od-zaraz-buckinghamshire/

ID ogłoszenia: 805824bb7151999