£stawka wiekowa

Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu hotelu pokojówka Minehead 2017

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Minehead
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 lutego 2017 00:27

Oferta atrakcyjnej pracy w Anglii przy sprzątaniu pokoi w hotelu z Minehead. Zatrudnienie na stanowisku pokojówki możliwe od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym płatnym na miejscu.

Stanowisko: pokojówka

Miejsce pracy: Minehead, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 5,55 do 7,20 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie i czyszczenie pokoi hotelowych w ośrodku wypoczynkowym z Minehead

Wymagania:

  • kontaktowość i otwartość
  • pozytywne nastawienie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • motywacja i chęć do pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niedrogie zakwaterowanie w cenie 41,96 GBP tygodniowo
  • liczne dodatki i premie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę na warunkach brytyjskich
  • możliwość darmowego skorzystania z pralni
  • wyjazd dla par lub grup
  • darmowe szkolenia wprowadzające

Aplikacja:

Szanowni kandydaci prosimy o szybki kontakt telefoniczny w celu zapisania się na rozmowę rekrutacyjną pod numerami +48 91 814 52 56 lub +48 91 813 09 06 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-anglii-od-zaraz-hotelarstwo-jako-pokojowka-minehead/

ID ogłoszenia: 4505894f633cbfd3

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Anglii przy sprzątaniu hotelu pokojówka Minehead 2017”

  1. agnieszka na 6 maja 2017 @ 19:36

    szukam pracy jako ppokojowa