£od 7,80 do 8,40 GBP/h brutto

Od zaraz praca w Anglii na produkcji czekolady bez języka Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: 4.08.2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2014 01:18

Szukamy od zaraz 4 osób bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Liverpoolu na linii produkcyjnej przy czekoladzie. Zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: od 7,80 do 8,40 GBP/h brutto

Zadania:
– kontrolowanie jakości produktów
– pakowanie czekoladek do opakowań
– układanie paczek na paletach
– utrzymywanie czystości na linii produkcyjnej
-obsługiwanie maszyn pakujących po wcześniejszym przeszkoleniu
– mieszanie półproduktów

Wymagania:
– roczne doświadczenie na produkcji z dokumentacją do wglądu
– posiadanie aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologicznej
– osoba zdrowa, bez przeciwwskazań od lekarza
– znajomość zasad BHP
– chęć wyjazdu za granicę od zaraz na dłuższy okres

Oferujemy:
– zatrudnienie za pośrednictwem agencji na 3 miesięczny okres próbny
– możliwość przedłużenia umowy po okresie próbnym bezpośrednio u pracodawcy
– pomoc przy wypełnianiu dokumentów aplikacyjnych
– miejsce zamieszkania płatne 150 GBP/mc
– pomagamy w zorganizowaniu transportu do Anglii
– pracę od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury za pomocą maila: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: produkcja czekolady Liverpool.

Źródło:

ID ogłoszenia: 40053dbfe309c082

9 komentarzy na “Od zaraz praca w Anglii na produkcji czekolady bez języka Liverpool”

  1. Ania&Janek na 6 sierpnia 2014 @ 07:10

    Ania&Janek

    Jesteśmy zainteresowani ofertą pracy.Obecnie przebywamy na terenie Anglii.Prosimy o kontakt nr. tel.07522700944

  2. jestem zainteresowana oferta pracy mieszkam w Southport proszę o kontakt 07972722562

  3. Anna Górna na 8 sierpnia 2014 @ 13:42

    jestem zainteresowana ofertą pracy obecnie mieszkam w Polsce , ale praca w Anglii mnie satysfakcjonuje . proszę o kontakt 726914237

  4. CHetnie z bratem podejmiemy pracę. 666936755

  5. Chętnie podejmę pracę, tel.602511195

  6. jestem zainteresowana oferta pracy mieszkam w liverool i moge od zaraz podjac prace.

  7. Produkcja czekolady bez języka Liverpool.

    Witam.
    Mloda para mieszkajaca w Liverpool podejmie prace przy produkcji czekolady.
    Angielski na poziomie komunikatywnym i nadal uczymy sie.Mozemy pracowac na każda zmiane.Wiemy ze nie wszyscy chca pracowac na noc,my z checia podejmiemy sie tej zmiany.Mamy doswiadczenie w pracy na produkcji.Szybko sie uczymy i dostosowujemy do nowych standartow pracy.
    Prosimy o szybki kontakt mailowy.
    Dziekujemy.

  8. 2 dziewczyny chetne !! mieszkamy w Liverpool. Możemy pracowac na każda zmiane odzaraz 😀

  9. szukam pracy obecnie przebywam w polsce jestem zainteresowany wyjazdem. nr kontaktowy do mnie 531 346 407 prosze o szybki kontakt