SEKdo ustalenia

Od zaraz praca Szwecja na produkcji ozdób świątecznych bez języka Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Malmö
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3,5 miesiąca
  • Opublikowany: 3 września 2015 23:15

Oferta pracy w Szwecji na linii produkcyjnej przy ozdabianiu bombek choinkowych. Zatrudnienie od zaraz w Malmö bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia na 3,5 miesiąca. Należy posiadać zdolności manualne.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Szwecja, Malmö
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 0017/09/Szwecja

Zadania:
– ręczne ozdabianie bombek oraz innych ozdób świątecznych
– montowanie elementów ozdób oraz ich pakowanie w ozdobne opakowania
– kontrolowanie jakości wyrobów

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– dobra ogólna sprawność manualna
– należy odpowiedzialnie podchodzić do zadań
– wyrobienie norm dziennych
– szybkość, energiczność, spostrzegawczość
– chęć podjęcia pracy powtarzalnej
– angielski na dobrym poziomie będzie mile widziany
– kandydaci bez nałogów

Oferujemy:
– star od zaraz
– zatrudnienie do 18 grudnia 2015 roku
– pracownikom zapewniamy ubezpieczenie
– pomagamy przy szukaniu zakwaterowania
– dobre wynagrodzenie
– zdobycie nowego doświadczenia

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania zgłoszenia na adres mailowy: scandiworkers@email.com z tematem: 0017/09/Szwecja

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-bez-jezyka-malmo-na-produkcji-ozdob-swiatecznich/

ID ogłoszenia: 92855e8b105b79f1

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Szwecja na produkcji ozdób świątecznych bez języka Malmö”

  1. Jan Spórna na 7 września 2015 @ 23:18

    Witam,

    Jestem z wyksztalcenia elekrykiem ale kilkanascie lat mialem swoja firme meblowa. Prosze o rozpatrzenie moje kandydatury.

    Jan Spórna