NOK176 NOK brutto za godz.

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji karmy rybnej Kopervik

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Kopervik
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 10 lutego 2016 00:52

Poszukiwani dwaj pracownicy na produkcję karmy rybnej w Kopervik od zaraz. Praca w Norwegii bez znajomości języka na trzy miesiące. Gwarantujemy pomoc we wszelkich sprawach formalnych.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Miejsce zatrudnienia: Norwegia, Kopervik.

Zarobki: 176 NOK brutto za godzinę.

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • sporządzanie mieszanek według receptury;
  • kontrola jakości;
  • pakowanie karmy;
  • inne prace zlecone przez kierownika;
  • dbanie o porządek na miejscu pracy.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • dobry stan zdrowia;
  • możliwość podjęcia pracy na 3 miesiące;
  • mile widziane doświadczenie oraz referencje;
  • siła fizyczna.

Zapewniamy:

  • umowę o pracę tymczasową na norweskich zasadach;
  • zakwaterowanie na 3 miesiące;
  • ubezpieczenie NWW;
  • pomoc w sprawach formalnych związanych z zatrudnieniem;
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia.

Jak kandydować:
Zapraszamy do składania aplikacji w języku angielskim lub norweskim.

W tytule wiadomości należy zamieścić: produksjonsarbeider/01/16

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

Praca rozpoczyna się 2 marca 2016 i trwa do końca maja.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-przy-produkcji-karmy-rybnej-bez-znajomosci-jezyka-kopervik/

ID ogłoszenia: 87756ba71792d857