€11,84/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji kanapek Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 maja 2018 23:30
  • Wygasa: 8 dni, 13 godzin

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla kandydatów bez znajomości języka. Opcja zatrudnienia w fabryce z Hanoweru na produkcji kanapek i wrapów dla linii lotniczych.

Stanowisko: pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Hanower, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 11,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przygotowywaniu gotowego jedzenia dla cateringu linii lotniczych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie mycie i krojenie składników, kontrola jakości oraz obsługa urządzeń itp.

Wymagania:

  • zdolność wydajnej pracy w szybkim tempie
  • aktualna książeczka sanepidu
  • sumienne i dokładne wykonywanie zadań
  • umiejętność pracy w grupie
  • możliwość wyjazdu do Niemiec od zaraz
  • brak spóźnień
  • pracowitość i zaangażowanie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 180 euro miesięcznie
  • wsparcie polskiego konsultanta
  • dodatki wakacyjne i świąteczne
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • kompleksowe szkolenia
  • ubrania robocze oraz środki ochronne
  • pracę 5 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zachęcamy do wysyłania wiadomości z dopiskiem w tytule „produkcja-kanapek-wrapów/05/18” na adres:

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-praca-w-niemczech-od-zaraz-produkcja-kanapek-bez-jezyka-hanower/

ID ogłoszenia: 2375afb11824c35c