€do uzgodnienia

Od zaraz praca Holandia na magazynie zbieranie zamówień, pakowanie Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Utrecht
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2014 02:34

Magazyn z Utrecht zatrudni pracowników przy zbieraniu zamówień, pakowaniu i przenoszeniu. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków od zaraz bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Wynagrodzenie: stawka wiekowa, osoby powyżej 23 lat 9,03 euro/h

Miejsce pracy: Utrecht

Obowiązki:

  • Prace fizyczne na magazynie
  • zbieranie zamówień,
  • skanowanie produktów
  • pakowanie
  • przenoszenie paczek

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • duża motywacja do podjęcia takiej pracy
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • numer Sofi
  • osoby bez doświadczenia

Oferta:

  • zapewnione przeszkolenie
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • praca na dłużej
  • zamieszkanie na koszt pracownika 78 euro tygodniowo
  • ubezpieczenie w wysokości 16,97

Aplikacja:
Zgłoszenia z Cv należy przesyłać na adres: katarzyna.kudlinska@pran.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-w-utrechcie-od-zaraz-ze-znajomoscia-j-id239205.html

ID ogłoszenia: 51953f7dc33de942

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Holandia na magazynie zbieranie zamówień, pakowanie Utrecht”

  1. XXXWODZUXXX na 30 sierpnia 2014 @ 20:15

    Witam jestem bardzo zainteresowany. Oferta zdaję się być atrakcyjna. Posiadam certyfikat który upoważnia mnie do kierowania wszystkich rodzajów wózków jezdniowych ( Kategoria 2WJO ) na obszarze całej Europy. Chętnie podejmę pracę na dłuższy okres (także na stałe) . Znam język Angielski w stopniu dobrym. Mój numer kontaktowy to 793661910.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.