€do ustalenia

Od zaraz praca Holandia na magazynie przy pakowaniu bez języka Breda

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Breda
  • Opublikowany: 16 lipca 2014 00:54

Poszukujemy magazynierów bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta od zaraz na magazynie przy pakowaniu elektroniki. Zatrudnienie na okres min. 2 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Breda
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudniony będzie odpowiedzialny za pakowanie produktów oraz kontrolowanie ich jakości. Praca odbywa się na magazynie.

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– chęć wyjazdu do Holandii od zaraz
– osoba ambitna, z wigorem i pozytywnym nastawieniem
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy będzie mile widziane
– sprawne dłonie
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– holenderska umowa na okres tymczasowy
– dobre wynagrodzenie
– zapewniamy miejsce noclegowe
– oferujemy ubezpieczenie
– w razie potrzeby pomagamy przy wypełnianiu dokumentów
– pomoc polskiego opiekuna
– zapewniamy transport do Holandii z okolic Śląskiego, Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubelskiego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszam do aplikowania poprzez stronę: http://znajdz-prace.nl/ogloszenie/14969/pakowanie-elektroniki-breda

ID ogłoszenia: 94053c59f1dac3d1

3 komentarze na “Od zaraz praca Holandia na magazynie przy pakowaniu bez języka Breda”

  1. Od zaraz praca Holandia na magazynie przy pakowaniu bez języka Breda na 26 lipca 2014 @ 07:45

    jestem zainteresowany tą ofertą proszę o więcej szczegółów

  2. Jestem zainteresowany pracą na dluzszy okres posiadam prawo jazdy kat B

  3. jestem zainteresowany pracą , posiadam prawo jazdy, prosze o więcej informacji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.