DKK155 DKK/h brutto

Od zaraz praca Dania w ogrodnictwie bez znajomości języka Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2015 00:21

Szukamy Polaków do pracy w Danii przy sadzeniu trawy, usuwaniu chwastów. Oferta z Kopenhagi w ogrodnictwie bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie od zaraz do końca lutego 2016 roku.

Stanowisko: ogrodnik
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 155 DKK/h brutto
Start: od zaraz do końca lutego 2016

Zadania:
– należy sadzić trawę na wyznaczonym terenie w obrębie Kopenhagi
– usuwanie chwastów
– przycinanie krzewów specjalnymi narzędziami
– układanie darniny
– dbanie o ładny wygląd zieleni

Wymagania:
– doświadczenie w ogrodnictwie poparte odpowiednim dokumentem
– umiejętne porozumiewanie się językiem angielskim (poziom komunikatywny)
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– przyjazd samochodem
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– pracę od zaraz do końca lutego 2016 roku
– zatrudnienie w okolicach Kopenhagi
– dobre stawki godzinowe
– dodatek wakacyjny w wysokości 12,5% co daję 19,37 DKK doliczony do każdej przepracowanej godziny
– podpisanie umowy na duńskich warunkach
– uzyskanie ubezpieczenia zdrowotnego oraz wypadkowego
– podjęcie zaliczek co tydzień w wysokości 1000 DKK
– wsparcie opiekunów polskich
– zakwaterowanie jest zapewnione (czynsz opłacany przez pracownika – opłata pobierana z wynagrodzenia)

Aplikacja:
Czekamy na Państwa CV z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych na maila: info@jobsupply.pl

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/ogrodnictwo_dania,ogloszenie,20151207123716.html

ID ogłoszenia: 7665667611ba4fac

2 komentarze na “Od zaraz praca Dania w ogrodnictwie bez znajomości języka Kopenhaga”

  1. witam
    Posiadam 7 letnie doswiadczenie jako ogrodnik oraz wyksztalcenie technik architektury krajobrazu poparte dyplomem. Znam sie na roslinach ozdobnych, projektowaniu, potrafie wykonac prace fizyczne zwiazane z zawodem. Dobra sprawnosc fizyczna, chec do pracy, prawo jazdy kat B, kominikatywna znajomosc jezyka angielskiego. gotowosc do wyjazdu.
    pozdrawiam

  2. waldek250979 na 7 lutego 2016 @ 09:30

    witam jestem zainteresowany tą pracą, praca w ogrodnictwie nie jest mi obca jestem silnym i wysportowanym męszczyznom mam 36 lat mogę pracować przez 7 dni w tygodniu i nie muszę zjeżdżać do domu bardzo zależy mi na pracy pozdrawiam proszę o kontakt pod nr tel 798565050