SEKdo ustalenia

Od zaraz praca Dania w Kopenhadze na produkcji karmy bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 11 września 2015 17:46

Chętnie zatrudnimy pracowników bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii, Kopenhaga na linii produkcyjnej przy pakowaniu karmy dla zwierząt. Na miejscu pracownikom pomagamy znaleźć zakwaterowanie.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania, Kopenhaga
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Numer referencyjny: 001/10/Dania

Zadania:
Pracownik będzie się zajmować pakowaniem karmy w odpowiedniej ilości. Inne zadani to kontrolowanie jakości produktów oraz obsługiwanie maszyn.

Wymagania:
– chęć wyjazdu za granicę
– dobra znajomość języka angielskiego
– pracownicy z doświadczeniem produkcyjnym będą mile widziani
– zależy nam na kandydatach odpowiedzialnych
– radzenie sobie ze stresem
– szybkie dostosowanie się do panujących warunków

Oferujemy:
– w pierwszych dniach oferujemy szkolenia
– dobre wynagrodzenia
– pomagamy znaleźć miejsce do zamieszkania w korzystnej cenie
– przyjazną atmosferę
– zapoznanie ze strukturą firmy
– zdobycie nowego doświadczenia
– oferujemy pracę bez konieczności znajomości języka duńskiego

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV na adres mailowy: scandiworkers@email.com z tematem: 001/10/Dania

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-danii-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-karmy-kopenhaga/

ID ogłoszenia: 87455f2aa3df1b70