DKK128,20/h brutto

Od zaraz praca Dania przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Odense
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 marca 2018 23:27

Oferujemy atrakcyjną pracę w Danii dla 3 kandydatów bez znajomości języka. Dostępna od zaraz opcja zatrudnienia w zakładzie z Odense przy pakowaniu perfum do pudełek.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 128,20 NOK za godzinę brutto

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie rozpakowywanie oraz ponowne pakowanie perfum
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kompletowaniem zestawów promocyjnych, pakowaniem, etykietowaniem, foliowaniem oraz zakładaniem zabezpieczeń

Wymagania:

  • gotowość do pracy na zmiany
  • status osoby niekaranej
  • pracowitość i zaangażowanie
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zręczność
  • gotowość do pracy pod nadzorem kamer

Oferujemy:

  • zamieszkanie na miejscu za 4500 DKK za godzinę brutto
  • pracę na podstawie legalnej umowy
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie w organizacji transportu do Danii
  • możliwość otrzymania deputatu w formie kosmetyków

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z CV i danymi należy wysyłać na adres:

Sikker@execs.com z dopiskiem „skr/19/18”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-danii-od-zaraz-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-odense/

ID ogłoszenia: 3895aab713b9123b

2 komentarze na “Od zaraz praca Dania przy pakowaniu perfum bez znajomości języka Odense”

  1. Stala

  2. Witam dwóch sympatycznych facetów szuka pracy w Dani od zaraz.Właśnie skończył nam się kontrakt i szukamy czegoś nowego.Obecnie przebywamy 120 km od Kopenhagi,posiadamy samochód,uprawnienia spawalnicze Co2 Mig-mag,spawanie,lutowanie plazmowe..Język angielski komunikatywnie.Pracowaliśmy w Polsce na produkcji przy taśmie,tak że taka praca jest nam znana. Jsteśmy dyspozycyjni od zaraz na długi okres.Tel:
    +48666890293