£na akord-0,80 GBP za kg netto

Od zaraz praca Anglia przy zbiorach truskawek bez języka Bradford

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Anglia
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 maja 2014 20:38

Plantacja z Bradford szuka osób bez znajomości języka angielskiego do sezonowej pracy w Anglii. Zatrudnienie przy zbiorach truskawek z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Lokalizacja: Anglia, Bradford
Wynagrodzenie: na akord-0,80 GPB za kg netto

Zadania:
Zatrudniony będzie pracować na polach uprawnych otwartych i tunelowych wykonując takie czynności jak:
– zbiór truskawek
– kontrolowanie jakości zebranych owoców
– przygotowanie zbioru do transportu

Wymagania:
– zapewnienie sobie stroju roboczego
– angielski w każdym stopniu znajomości będzie mile widziany
– doświadczenie przy zbiorach będzie dodatkowym atutem
– wytrzymałość fizyczna
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– zatrudnienie sezonowe na okres 3 miesięcy
– legalną pracę na warunkach angielskich
– oferujemy bezpłatne miejsce noclegowe w kontenerach
– dla osób z językiem angielskim możliwość awansu do przetwórni owoców
– brak ukrytych opłat rekrutacyjnych
– bezpłatną pomoc przy wypełnianiu dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na maila: uk-employment@europe.com w tytule wpisując: zbiory truskawek Bradford.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/uk-praca-anglia-od-czerwca-zbiory-truskawek-oferta-sezonowa-2014/

ID ogłoszenia: 421537b349f1f3a3

2 komentarze na “Od zaraz praca Anglia przy zbiorach truskawek bez języka Bradford”

  1. Fatima dytlow na 29 maja 2014 @ 15:03

    Jestem zainteresowana razem z synem

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.