£7 GBP/h

Od zaraz praca Anglia przy sprzątaniu domów i biur w Londynie dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Znajomość języków: podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 18 listopada 2015 00:44

Zatrudniamy Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego do fizycznej pracy w Anglii. Ogłoszenie z Londynu przy sprzątaniu domów i biur. Zależy nam na osobach posiadających doświadczenie.

Stanowisko: pracownik sprzątający
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: 7 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik dba o wszystkie zlecane powierzchnie. Stara się doprowadzić pomieszczenia do stanu idealnej czystości w tym celu: odkurza, myje podłogi czy ściera kurze.

Wymagania:
– osoba energiczna, pozytywnie nastawiona do życia
– należy dbać o dobre imię firmy
– uczciwość, zaangażowanie, wywiązywanie się z obowiązków
– możliwość podjęcia pracy od zaraz
– doświadczenie przy sprzątaniu mieszkań i biur
– należy posiadać prawo jazdy kat.B
– podstawy języka angielskiego są obowiązkowe
– chęć pracowania w grupach

Oferujemy:
– pracę w pełnym wymiarze godzinowym
– możliwość dorobienia przy nadgodzinach
– podpisanie umowy bezpośrednio z angielskim pracodawcą
– jasne warunki zatrudnienia
– zakwaterowanie jest zapewnione
– pracę w grupach

Aplikacja:
Osoby zainteresowane treścią ogłoszenia prosimy o przesłanie CV na maila: s.prokop@jobland.pl
Należy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych, bez której zgłoszenie nie zostanie rozpatrzone.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-anglii-dla-polakow-sprzatanie-domow-i-biur-londyn-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 974564bb96a005f0

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.