£8-9/h brutto

Od zaraz praca Anglia przy sprzątaniu biur, mieszkań i domów Manchester

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Manchester
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 sierpnia 2017 02:57

Ogłoszenie pracy w Anglii dla Polaków z podstawową znajomością języka. Możliwość podjęcia zatrudnienia w Manchesterze przy sprzątaniu biur oraz mieszkań i domów prywatnych.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce pracy: Manchester, Anglia

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 8 do 9 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna będzie polegała na świadczeniu profesjonalnych usług sprzątania
  • pracownik będzie odpowiedzialny za czystość oraz utrzymanie porządku w biurach oraz domach i mieszkaniach prywatnych
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie m.in. mycie okien, wymiana pościeli, odkurzanie, wycieranie kurzu, ścielenie łóżek, itd.

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej ze sprzątaniem
  • co najmniej podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B oraz własne auto

Oferujemy:

  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy również w soboty
  • pracę na pełny lub pół etatu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do przesłanie zgłoszeń na adres:

office@tidy-up.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-przy-sprzataniu-domow-mieszkan-i-biur-manchester/

ID ogłoszenia: 27599cb63102250

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.