£7,30 GBP brutto/h

Od zaraz praca Anglia dla par przy pakowaniu ciastek na produkcji Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące okres próbny, później stałe zatrudnienie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowy angielski
  • Opublikowany: 7 stycznia 2016 14:18

Fabryka słodyczy w Londynie zatrudni od zaraz osoby chętne do pakowania ciastek na linii produkcyjnej. Oferta pracy w Anglii dla par z podstawową znajomością języka angielskiego z możliwością zorganizowania zakwaterowania płatnego.

Stanowisko: pakowacz.

Wynagrodzenie: 7,30 GBP/h brutto.

Lokalizacja: Wielka Brytania, Londyn.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona będzie odpowiadała za układanie ciastek w stosiki i umieszczanie ich w maszynie pakującej. Możliwe również inne zadania zlecone przez kierownictwo. Obsługa maszyny pakującej po wcześniejszym przeszkoleniu.

Wymagania:

  • stan zdrowia pozwalający na wykonywanie tego rodzaju pracy;
  • punktualność i uczciwość;
  • umiejętność wykonywania powtarzalnej pracy;
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane osoby znające normy HACCP;
  • przyjazne i pozytywne nastawienie;
  • zdolności do pracy w grupie.

Oferujemy:

  • pracę w miłym towarzystwie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • umowę na okres próbny 3 miesięcy a później umowę bezterminową;
  • gotowość do wyjazdu do Anglii;
  • wypłatę w systemie tygodniowym;
  • pomoc polskiego rezydenta z formalnościami;
  • organizacja zakwaterowania płatnego niedaleko miejsca pracy.

Jak aplikować:
Zgłoszenia w postaci CV prosimy przesyłać na adres mailowy uk-employment@europe.com w temacie wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia „produkcja ciastek Londyn 02/2016 rekrutacja uzupełniająca”

Prosimy o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi przez nas kandydatami.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-w-anglii-od-zaraz-dla-par-przy-pakowaniu-ciastek-w-londynie-z-podstawowym-jezykiem/

ID ogłoszenia: 891568e28cc8275c