£8,60/h brutto

Od zaraz praca Anglia dla par bez znajomości języka pakowanie słodyczy 2018 Liverpool

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Liverpool
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2018 00:38

Praca w Anglii dla par możliwa od zaraz przy pakowaniu słodyczy. Oferta zatrudnienia 2018 w firmie z Liverpoolu dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudniania: Liverpool, Anglia

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 4 osoby lub 2 pary

Płaca: 8,60 GBP za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie dystrybucyjnym będzie polegała na pakowaniu słodyczy oraz zestawów promocyjnych przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do wyjazdu od zaraz
  • otwartość i elastyczność
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • zdolność bezkonfliktowej współpracy

Oferujemy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo raz w tygodniu
  • darmowe miejsce do zamieszkania w dobrym standardzie
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach w nowoczesnym zakładzie
  • wsparcie w załatwianiu formalności

Aplikacja:

Kandydatów prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz CV w języku angielskim na adres e-mail:

cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem słodycze Liverpool 08/2018

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-dla-par-od-zaraz-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-znajomosci-jezyka-liverpool/

ID ogłoszenia: 6745b6cb87a876eb