£8/h brutto

Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka w Barnstaple pomoc kuchenna w hotelu

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Barnstaple
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: co najmniej 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 września 2018 15:18
  • Wygasa: 4 dni, 11 godzin

Hotel z Barnstaple poszukuje do pracy w Anglii Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz jako pomoc kuchenna, głównie na zmywaku. Zakwaterowanie jest zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Zarobki: 8 funtów brutto za godzinę.

Lokalizacja: Barnstaple, UK.

Start: od zaraz.

Zadania na stanowisku:

  • praca wykonywana jest w czterogwiazdkowym hotelu nad oceanem;
  • zmywanie naczyń;
  • inne zadania zlecane przez szefa kuchni, np. obieranie i krojenie warzyw;
  • zatrudnienie na dwie zmiany – 7:00-15:00 i 15:00-23:00.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • sprawność fizyczna;
  • uczciwość i motywacja;
  • dobra organizacja;
  • solidność, zręczność;
  • przyjazne podejście do innych członków zespołu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie zmianowe na co najmniej pół roku;
  • pełny etat – praca 5 dni w tygodniu;
  • wyżywienie – śniadania i obiadokolacje;
  • zakwaterowanie w cenie 49 funtów tygodniowo (wszystkie rachunki w cenie);
  • przyjazny i pomocny zespół współpracowników.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

restaurant@sauntonsands.com.

Należy załączyć klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych do celów aplikacji. Aplikacje bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-jako-pomoc-kuchenna-na-zmywaku-bez-jezyka-od-zaraz-barnstaple/

ID ogłoszenia: 8505b9665c572949