NOK158/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii jako pomoc kuchenna bez języka Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 maja 2017 01:32

Propozycja zatrudnienia w restauracji z Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz Norwegia praca w gastronomii na stanowisku pomocy kuchennej z gwarancją godzin.

Stanowisko: pomoc kuchenna

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Pensja: 158 NOK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na wykonywaniu czynności pomocniczych w kuchni restauracyjnej
  • zadaniem pracownika będzie włączanie sprzętów, praca na zmywaku, przygotowywanie składników oraz kontrola ich jakości
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za porządek na miejscu pracy oraz przynoszenie artykułów z chłodni
  • inne zadania zlecone przez przełożonych

Wymagania:

  • chęć do pracy
  • zdolność szybkiego wykonywania obowiązków
  • dobra kondycja
  • doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie w tym kierunku
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • legalną umowę na okres 12 miesięcy
  • duża liczbę godzin pracy w tygodniu
  • zakwaterowanie na miejscu płatne 2400 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na norweskich warunkach

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, aplikować należy poprzez formularz dostępny na stronie:

http://bit.do/rekrutacja2017, proszę zaznaczyć opcję „Pomoc kuchenna Oslo”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pomoc-kuchenna-w-restauracji-od-zaraz-oslo/

ID ogłoszenia: 3625914d820c404f