€12/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka produkcja pizzy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2017 04:34

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji pizzy mrożonej. Od zaraz opcja zatrudnienia w zakładzie z Berlina dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie wykonywanie czynności pomocniczych przy procesie produkcji pizzy mrożonej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się smarowanie spodów pizzy sosami oraz układaniem na nich składników
  • praca będzie odbywała się na hali w warunkach chłodniczych

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane osoby posiadające doświadczenie w gastronomii lub na produkcji żywności
  • ubezpieczenie oraz możliwość skorzystania ze świadczeń socjalnych
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność szybkiej pracy
  • ważna książeczka sanepidu
  • status osoby niekaranej

Oferujemy:

  • zamieszkanie w hotelu pracowniczym za 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym, następnie perspektywa stałej pracy dla najlepszych
  • pomoc w procesie adaptacji
  • kompleksowe szkolenia
  • szansę rozwoju zawodowego

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszenia z CV, LM oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pizzamrozonaprodukcja/05/2017”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-produkcja-pizzy-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 26959038a6a8ae47