€9,85/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka kierowca kat.B dostawca Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 kwietnia 2018 22:26

Oferujemy pracę w Niemczech jako kierowca kat.B przy rozwożeniu pizzy. Zatrudnimy w restauracji z Düsseldorf od zaraz osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: kierowca kat. B, dostawca

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: 9,85 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca jako kierowca polegająca na dostarczaniu pizzy do klientów
  • zadaniem pracownika będzie dojazd do klienta, wydawanie jedzenia oraz pobieranie należności

Wymagania:

  • zdolność utrzymywania dobrych relacji z klientach
  • szybkie uczenie się
  • świetna orientacja w terenie
  • chęć do nauki przydatnych zwrotów w języku niemieckim
  • zdolność prowadzenia aut różnego typu
  • status osoby niekaranej
  • dobre nastawienie

Oferujemy:

  • szkolenia wdrażające w obowiązki
  • służbowe auto
  • zakwaterowanie za 150 euro miesięcznie
  • przyjazną atmosferę w zespole

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zgłoszenia aplikacyjne z dopiskiem “Kierowca kat.B – dostawca pizzy w Düsseldorfie – imię i nazwisko” należy wysyłać na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5925adb327426fd3