€do uzgodnienia

Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii bez języka Tilburg na magazynie odzieżowym

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2017 02:02

Poszukujemy chętnych do pracy w Holandii na magazynie z odzieżą przy zbieraniu zamówień. Dostępna od zaraz oferta z Tiburga dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Tilburg, Norwegia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • praca fizyczna na magazynie z odzieżą będzie polegała głównie na kompletowaniu zamówień klientów
  • do obowiązków pracownika będzie należało również odbieranie dostaw oraz obsługiwanie działu zwrotów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • dyspozycyjność od zaraz
  • status osoby niekaranej
  • preferowani są kandydaci z aktualnym prawem jazdy kat.B

Oferujemy:

  • ubezpieczenie w cenie od 18,46 euro za tydzień
  • pracę na zmiany przez 6 dni w tygodniu
  • zakwaterowanie od 89 euro tygodniowo
  • legalną umowę na zasadach obowiązujących w Holandii
  • dobre zarobki oraz dodatki

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą zachęcamy do wysyłanie CV i LM na adres:

agnieszka.motylska@adecco.com

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-holandia-na-magazynie-odziezowym-bez-znajomosci-jezyka-tilburg/

ID ogłoszenia: 45058dc52e3301a3